ACCEPT

 

כמידי שנה אנו עורכים יום הלקוח בכדי להודות לקוחותינו הנאמנים. יום הלקוח נערך ב19 ליוני 2019 במיני ישראל. אנו מודים לכל הלקוחות שלקחו חלק ביום הלקוחות. ישר כוח לכל המשתתפים על גילוי רוח ספורטיבית.

מקווים שנהניתם. לתמונות נוספות אנא צרו קשר עם נציגי המכירות שלנו - חגית שני אלכס וגלעד

DSC 1794DSC 2181DSC 1954DSC 1965DSC 2000DSC 2023DSC 2146DSC 2068

 

 

 

כיל חיפה, מקונצרן כימיקלים לישראל, ערכה בסוף חודש יוני כנס מקצועי בתחום תעשיית החקלאות, תוך דגש על טיפול בנמטודות, חיטויי קרקע וטיפול והכלרת מים.
בכנס, בו השתתפו למעלה מ-100 מנהלי גד"שים, אנשי מים, ומגדלים שונים, הוצגו הטכנולוגיות החדשות בתחום תעשיית החקלאות.

הכנס נערך במסגרת פעילותה של כיל חיפה בתחום פיתוח מוצרים וטכנולוגיות בתחום החקלאות, אשר תורמים לפיתוחה של תעשיית החקלאות בארץ ובעולם. זאת כחלק מאסטרטגיה הגלובלית של קונצרן כיל,
המתמקדת ביצור מוצרים מבוססי מינראליים ייחודיים שמספקת את צרכיה החיוניים של האנושות בעיקר בשווקי המזון, החקלאות, והחומרים המרוכבים.

במסגרת הכנס הוצגה מערכת חיטוי כלורן, שהינה פרי פיתוח ישראלי של מכון המחקר של כיל. מערכות הכלרה אילו הן מהמתקדמות מסוגן בתחום ההכלרה של מי שתייה ושפכים, הן משמשות מספר לקוחות שהולך וגדל בארץ.
בנוסף, הוצג לראשונה פיתוח חדשני וירוק המבוסס על טכנולוגיה של פרופ' גיורא ריטבו ממיג"ל, במימון כיל, המיועד לטיפול בהרחקת מוצקים מומסים משפכים קשים הנקרא .(NANO COMPOSITE) NC
הטכנולוגיה של ה-NC מבוססת על קואגולציה/פלוקולציה בעזרת חומרים ננו מורכבים. NC מאפשר הרחקה של כ- 95% מערכי TSS (סה"כ מוצקים מסיסים) והרחקת חומר אורגני, ומביא לשיפור בערכי ה- COD תוך הצללת המים המאושרים בסופו של התהליך למי שתייה. המשקעים הנוצרים הינם גדולים ויציבים וכמותם קטנה בהשוואה לטיפולים אחרים הקיימים כיום. התהליך כולו מבוצע בשלב אחד תוך שיקוע מהיר מאוד החוסך זמן ומקום, כאשר אין צורך בהיתר רעלים ובנית מעצרות .
הפתרון מותאם ללקוח ולבעיית השפכים הספציפית לו (TAILOR Maid ). הטכנולוגיה מיושמת בימים אלו בשפכי רפתות המתאפיינים בערכי TSS מהגבוהים ביותר שיש.


gilat3

kenesgilat1

 

gilat2

חברת כיל חיפה עוסקת שנים רבות בתחום חיטוי מים לשתייה ולחקלאות. החברה מספקת מגוון רחב של מוצרים לטיפול במים. מערכת ה- ChloRun היא אוטומטית לקבלת תמיסת כלור טרייה באופן קל בטוח ומדויק.

מערכת ה- ChloRun מייצרת תמיסת במינון ובזמן המותאמים לצרכי הלקוח. ההפעלה אפשרית מרחוק . ללא נוכחות צמודה של מפעיל, דבר שחוסך בעלויות כוח אדם. המערכת מחוברת לחשמל, ניתן לחברה למערכת סולרית .

מערכת ה- ChloRun יכולה לטפל בספיקות משתנות של מים. ההכלרה מתבצעת באמצעות מיכל המסה לכלור מוצק. ההזנה נעשית ע"י בקרה אלקטרונית. התמיסה מוזרקת ישירות לצנרת או למאגר לפי דרישות הלקוח. במקרה של תקלה המערכת מופסקת אוטומטית ומונעת אובדן חומר תוך אפשרות שליחת הודעת תקלה.
השימוש בכלור מוצק מאפשר ניוד קל ובטוח של החומר. אין בעיה של זמן חיי מדף כפי שקיים בשימוש של תמיסת היפוכלוריט. חיי המדף של תמיסת היפוכלוריט תלוי בחמישה גורמים עיקריים:
1. ריכוז הכלור
2. אלקליניות
3. טמפרטורה של תמיסת ההיפוכלוריט בהכנה ובאחסון
4. ריכוז של מזהמים העלולים לגרום לפרוק תמיסת ההיפוכלוריט.
5. חשיפה לאור.
לכל הגורמים האלו נותן ה- ChloRun מענה טוב ויעיל.
ה- ChloRun הוא בעל pH חומצי ולא תורם לאלקליניות .לכן, לא יגרום לקבלת משקעים של אבנית (קלציום ומגנזיום) הגורמים לסתימה של הצנרת. על גבי משקעי האבנית הנוצרת כתוצאה מעליה של ה-pH מצטברים בדר"כ משקעים ביולוגיים (ביופילם) הגורמים לסתימה ומונעים מעבר מים ודשן בחקלאות. ל– ChloRun יש יכולת להשמיד מגוון רחב של פתוגניים. ה- ChloRun עובר הידרוליזה במים לפי המשוואה הבאה:
ChloRun +H2O—> 2HOCl (חומצה היפוכלוריט)

חומצה היפוכלוריט הנוצרת נחשבת לביוציד יעיל, היא מחמצנת חומרים אורגניים ואנאורגניים במים. ה- ChloRun הוא מקור טוב לכלור זמין ולמניעת היווצרות של ביופילם ומניעת סתימות. הוא נותן מענה מהיר, ובטוח לכלורינציה.
ה- ChloRun עומד בדרישות של תקנים בינלאומיים והוא בעל אישורים לשימוש במקומות שונים בעולם (NSF ), תקן למי שתייה בארץ (ת"י 5438 חלק 24) ואישורים לשימוש של משרדי החקלאות והבריאות.
מערכת ה- ChloRun נמצאת בשימוש ברשתות עירוניות, בתי אריזה, חממות ומפעלים. היא מתאימה לאתרים מרוחקים ובסיסים צבאיים בהם נדרש חיטוי יעיל ללא מגע צמוד של עובד.
חברת מקורות היא אחד מהמשתמשים במערכת ה- ChloRun להכלרה של בארות וקידוחים למי שתייה במרכזי ערים. כמו- כן ,אגודות מים רבות משתמשות במערכת לחיטוי של מאגרי מים מושבים ומי קולחין ובקווי הולכת מים. חקלאים רבים בארץ עושים שימוש הולך וגדל לשביעות רצונם.
עד היום פותחו מספר סוגים של מערכות לכמויות מים משתנות ולהתאמה לצרכים שונים של המשתמשים. השוני בין המערכות הוא בכמות החומר המוצק במיכל המילוי ובריכוז תמיסת ChloRun המיוצרת.

ניתן לראות את המערכת בקישור הבא: כלורן לניקוי וחיטוי מערכת המים.
ה- ChloRun מסופק באריזות של 22.7 ק"ג או בשקים ניתן לרכשו בכל המחסנים החקלאיים או ישירות מחברת כיל חיפה.

 

מחשבון כלורן 


להזמנות –1-800-77-88-77.

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותייך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שם מלא
שם מלא הינו שדה חובה
דוא"ל
שדה אימייל אינו תקין
נייד
שדה נייד הינו חובה
תוכן ההודעה
תוכן ההודעה הינו שדה חובה
הסכמה לדיוור