ACCEPT

המלצות להכנת תמיסת ®ChloRun לחיטוי קרקע


תמיסת כלור נמצאה כאפקטיבית מאוד בחיטוי ובקטילה של וירוסים בחקלאות, במחקרים אחרונים של המכון
הוולקני ושה"מ התקבלו המלצות מפורטות עבור שימוש בתמיסת כלור לחיטוי.
שימוש בתמיסת כלור לחיטוי הינה חלק ממכלול פעולות מומלצות שיש לבצע במלחמה בכלל דרכי ההפצה של
הווירוס. למדריך כללי להכנת תמיסת כלורן עבור חיטוי קרקע -  לחצו כאן

 

חברת כיל חיפה עוסקת שנים רבות בתחום חיטוי מים לשתייה ולחקלאות. החברה מספקת מגוון רחב של מוצרים לטיפול במים. מערכת ה- ChloRun היא אוטומטית לקבלת תמיסת כלור טרייה באופן קל בטוח ומדויק.


מערכת ה- ChloRun מייצרת תמיסת במינון ובזמן המותאמים לצרכי הלקוח. ההפעלה אפשרית מרחוק . ללא נוכחות צמודה של מפעיל, דבר שחוסך בעלויות כוח אדם. המערכת מחוברת לחשמל, ניתן לחברה למערכת סולרית .

מערכת ה- ChloRun יכולה לטפל בספיקות משתנות של מים. ההכלרה מתבצעת באמצעות מיכל המסה לכלור מוצק. ההזנה נעשית ע"י בקרה אלקטרונית. התמיסה מוזרקת ישירות לצנרת או למאגר לפי דרישות הלקוח. במקרה של תקלה המערכת מופסקת אוטומטית ומונעת אובדן חומר תוך אפשרות שליחת הודעת תקלה. 
השימוש בכלור מוצק מאפשר ניוד קל ובטוח של החומר. אין בעיה של זמן חיי מדף כפי שקיים בשימוש של תמיסת היפוכלוריט. חיי המדף של תמיסת היפוכלוריט תלוי בחמישה גורמים עיקריים:
1. ריכוז הכלור
2. אלקליניות 
3. טמפרטורה של תמיסת ההיפוכלוריט בהכנה ובאחסון
4. ריכוז של מזהמים העלולים לגרום לפרוק תמיסת ההיפוכלוריט.
5. חשיפה לאור.
לכל הגורמים האלו נותן ה- ChloRun מענה טוב ויעיל. 
ה- ChloRun הוא בעל pH חומצי ולא תורם לאלקליניות .לכן, לא יגרום לקבלת משקעים של אבנית (קלציום ומגנזיום) הגורמים לסתימה של הצנרת. על גבי משקעי האבנית הנוצרת כתוצאה מעליה של ה-pH מצטברים בדר"כ משקעים ביולוגיים (ביופילם) הגורמים לסתימה ומונעים מעבר מים ודשן בחקלאות. ל– ChloRun יש יכולת להשמיד מגוון רחב של פתוגניים. ה- ChloRun עובר הידרוליזה במים לפי המשוואה הבאה:
ChloRun +H2O—> 2HOCl (חומצה היפוכלוריט)

חומצה היפוכלוריט הנוצרת נחשבת לביוציד יעיל, היא מחמצנת חומרים אורגניים ואנאורגניים במים. ה- ChloRun הוא מקור טוב לכלור זמין ולמניעת היווצרות של ביופילם ומניעת סתימות. הוא נותן מענה מהיר, ובטוח לכלורינציה. 
ה- ChloRun עומד בדרישות של תקנים בינלאומיים והוא בעל אישורים לשימוש במקומות שונים בעולם (NSF ), תקן למי שתייה בארץ (ת"י 5438 חלק 24) ואישורים לשימוש של משרדי החקלאות והבריאות.
מערכת ה- ChloRun נמצאת בשימוש ברשתות עירוניות, בתי אריזה, חממות ומפעלים. היא מתאימה לאתרים מרוחקים ובסיסים צבאיים בהם נדרש חיטוי יעיל ללא מגע צמוד של עובד.
חברת מקורות היא אחד מהמשתמשים במערכת ה- ChloRun להכלרה של בארות וקידוחים למי שתייה במרכזי ערים. כמו- כן ,אגודות מים רבות משתמשות במערכת לחיטוי של מאגרי מים מושבים ומי קולחין ובקווי הולכת מים. חקלאים רבים בארץ עושים שימוש הולך וגדל לשביעות רצונם.
עד היום פותחו מספר סוגים של מערכות לכמויות מים משתנות ולהתאמה לצרכים שונים של המשתמשים. השוני בין המערכות הוא בכמות החומר המוצק במיכל המילוי ובריכוז תמיסת ChloRun המיוצרת.

ניתן לראות את המערכת בקישור הבא: כלורן לניקוי וחיטוי מערכת המים.
ה- ChloRun מסופק באריזות של 22.7 ק"ג או בשקים ניתן לרכשו בכל המחסנים החקלאיים או ישירות מחברת כיל חיפה.
להזמנות –1-800-77-88-77.

השימוש בכלור לחיטוי מי שתייה נפוץ בעולם כולו. כלור גזי הוא חומר רעיל וקורוזיבי. הטיפול בו דורש מומחיות וזהירות. מומחיות כזו אינה מצויה תמיד במגזרים השונים של התעשייה והחקלאות, לכן יש סיכוי רב לתקלות הקשורות בעיקר בהובלתו, אחסנתו ובשימוש בו. כתוצאה מכך, גוברת הצורך לחפש פתרונות אחרים. בישראל הולך ופוחת השימוש בכלור גזי.

 

כיל חיפה עוסקת שנים רבות בתחום חיטוי מים ומספקת מגוון רחב של מוצרים וטכנולוגיות חיטוי לשימושים מגוונים. טכנולוגיית ה-ChloRun הינה פיתוח של מגזר המוצרים התעשייתיים של כיל המיוצרת ומשווקת תחת תקנים ישראליים ובינלאומיים מחמירים לשימוש במי שתיה ובחקלאות.

ChloRun הוא חומר מוצק, מגורען המכיל כ- 56% כלור פעיל. טכנולוגיית
ה- ChloRun מיועדת לטפל במערכות מים בספיקות משתנות עד 14,000 מק"ש. הטכנולוגיה מיושמת באמצעות מערכות המסה ומינון ייחודיות בהספקים שונים. באמצעות המערכת האוטומטית הקיימת מיוצרת באתר הלקוח תמיסת חיטוי טרייה בריכוז הכלור הנדרש, המוזרקת ישירות למים.

יתרונות השימוש בטכנולוגיית ה-ChloRun:

• הובלה – ארוז בדליים, נוח, קל ובטוח להובלה.

• חשיפה סביבתית - ייצור מקומי של תמיסת חיטוי באתר הלקוח בעת הצורך מונע את הצורך בהובלה ואחסון תמיסות חיטוי בנפחים גדולים.

• יעילות - ייצור תמיסת חיטוי טרייה בכל עת ובריכוז הדרוש. החומר נמס במלאו ובקלות ללא חשש של קבלת משקעים.

• דיוק – השימוש בתמיסת חיטוי טרייה, ומערכת הבקרה המצורפת ליחידת ההמסה והמינון מאפשרים חיטוי במינון מדויק בהתאם לדרישות הלקוח.

• נוחיות – מתקן המסה ומינון אוטומטיים, באתר הלקוח מבטיח שימוש בכל עת בהתאם לצרכי המשתמש.

בתמונה: מבחר מערכות ChloRun לטיפול במגוון ספיקות


טכנולוגית ה- ChloRun מיושמת במערכות טפטוף והשקיה (מים שפירים, מי קולחין), חממות, בתי אריזה לפירות וירקות, מאגרי מים, מערכות לאספקת מי שתייה ואספקת מי תעשייה מזה מספר שנים לשביעות לקוחותינו.
ה- ChloRun לא מעלה את ה-pH ולא גורם לשיקוע אבנית שהינו אחד הגורמים לסתימות בקווי הולכה ובלאי בציוד, כפי שקים בעת שימוש בתמיסות חיטוי על בסיס כלור הקימות כיום בשוק.

הטכנולוגיה הינה חדשנית, בטוחה וקלה ליישום.
היא מאפשרת חיטוי מים רציף מדויק ואמין במגוון רחב של יישומים.

מחשבון כלורן

לפרטים נוספים ולהזמנות: 1-800-77-88-77

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותייך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שם מלא
שם מלא הינו שדה חובה
דוא"ל
שדה אימייל אינו תקין
נייד
שדה נייד הינו חובה
תוכן ההודעה
תוכן ההודעה הינו שדה חובה
הסכמה לדיוור