ACCEPT

כיל חיפה מקונצרן כימיקלים לישראל (דשנים וחמרים כימים בע"מ לשעבר) פועלת מיום הקמת החברה בשנת 1946. כיל חיפה הינה מפעל חלוצי של התעשייה הכימית בישראל. המפעל סיפק מראשית דרכו את רוב צרכי השוק המקומי בכימיקלים לתעשייה .

בחברה, אנו מתמחים ביצור שיווק אריזה ופיתוח של מוצרים וחומרי גלם לתחומים רבים ומגוונים בתעשייה כמו: טיפול במי שתיה, טיפול במי שפכים, טיפול בזיהום אוויר, חומרי חיטוי, חומרי גלם לתעשיות הדטרגנטים, לתעשיית המזון, מזון לבע"ח, לתעשיית הייטק, לתעשייה הצבאית , לתעשיית הבניה, טקסטיל, טיפול בפני שטח של מתכות וכימיקלים לתהליכי יצור שונים ומגוונים בתעשייה.

החברה מבוססת על תשתית תעשייתית יציבה וותיקה של האתר הנמצא בקרית אתא. אנו עובדים לפי כל תקני אבטחת איכות ובטיחות בתחום היצור שינוע ואחסנה .כל כימיקל מצויד במפרטים ואישורים נלווים המתאימים לדרישות התקנים הנהוגים במדינת ישראל.

בין לקוחותינו הרבים ניתן למצוא חברות גדולות ומובילות במשק הישראלי, כגון: חברת החשמל, טבע, מקורות, חברות להתפלת מים, תנובה, בתי זקוק בחיפה ואשדוד ועוד.
אנו שוקדים כל הזמן על הבאת לקוחות ומוצרים חדשים לשווקים הקיימים תוך פיתוח תחומים ושווקים חדשים להגדלת המכירות והרווחיות.

מחלקת הכימיקלים של כיל חיפה נמצאים בקשר מתמיד עם הלקוחות לאורך כל שעות היום ואף נותנת מענה לבעיות דחופות גם בשעות לא קונבנציונליות.
המחויבות שלנו ללקוחות היא מתוך הבנה שאנחנו בעסק הזה ביחד. אספקה של הכימיקלים במועד תוך התאמתם לצרכי הלקוח היא קריטית בדרך כלל להמשך פעילות תקינה של המפעל.

אנו עומדים בדרישות רגולטוריות ותקנים ישראלים ובינלאומיים המשתנים מעת לעת. חברתנו נכונה לפתח מוצרים ורעיונות חדשים לתעשיות שונות תוך השענות על שנים רבות של ניסיון ביצור ופיתוח. אנו פתוחים לרעיונות ובקשות של לקוחותינו קיימים וחדשים תוך נכונות ומחויבות לאיכות, לשירות ואחריות המותאמים ללקוחותינו.

למחלקת הכימיקלים יש מגוון מוצרים שהשימושים בהם הם רב גוניים ליישומים ודרישות שונות. מגוון רחב זה דורש מאנשי השירות והמכירות של המחלקה ללמוד תחומי פעילות רבים, הבנת הצרכים והדרישות של כל תחום, הכרת המוצרים לעומק ומתן פתרונות מעשיים לשוק תוך עמידה בתקנים ישראלים ובינלאומיים.

בתחום הקיימות כיל פועלת מתוך מחויבות עמוקה ונטולת סייגים לפיתוח בר-קיימא ולהגנה על הסביבה. כחלק ממחויבות זו, אנו עובדים כשותפים מלאים עם ממשלות, רגולטורים, לקוחות, מוסדות אקדמיה וגופי תעשייה, ופועלים יחד להגשמת המטרה המשותפת: יצירת האיזון הנכון בין שמירה קפדנית על האחריות הסביבתית ובין צרכי האנושות בשימוש במשאבי טבע ובמוצרים המבוססים עליהם.
כיל הציבה לעצמה יעד אתגרי – אפס תאונות עבודה בכל מפעליה בעולם, והיא נמצאת היום בדרך להגשמת יעד זה. במהלך חמש השנים האחרונות, צמצמה החברה ב-% 40 את מספר התאונות בכל מגזרי הארגון.

הצלחתה של כיל נובעת ממאמץ מתמשך להשגת מצוינות בבטיחות, הכולל השקעה ניכרת וממוקדת בחינוך ובהדרכת העובדים לבטיחות תעסוקתית ונקיטת אמצעי גהות תוך עמידה קפדנית בתקנים המקובלים בתעשייה ובתקנות הבטיחות המקומיות. כתוצאה מכך הצליחה כיל לצמצם את מספר התאונות וה"כמעט" תאונות' ולשפר את תנאי הבטיחות בעבודה בכל מפעליה.
בתחום איכות הסביבה כי"ל חיפה פועלת בשיתוף פעולה מלא ובשקיפות מלאה עם המשרד להגנת הסביבה ושאר רשויות ההגנה על הסביבה. החברה פועלת לשיפור מתמיד של איכות הסביבה בחצרה והקטנת ההשפעות על הסביבה באמצעות מנגנון בקרה, קיום הדרכות לעובדים, ומבדקים פנים מפעליים על בסיס דרישות החוק ותקן ISO 14001

בכיל חיפה מוטמעת מערכת משולבת לניהול האיכות, בטיחות ואיכות הסביבה על פי דרישות תקני ISO 9001, ISO 14001, ת"י 18001 וחתימה על אמנת Responsible Care.
המערכת מוטמעת בכל רובדי החברה, לרבות מערכות ייצור ותחזוקה, רכש ומחסנים, שיווק, משאבי אנוש, מערכות מידע ועוד.
כיל לא מפסיקה ולא תפסיק לפעול למען הקיימות, עקרונות אלה הם המפתח להצלחתה העתידית ולקיום ארוך הטווח של פעילותה.

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותייך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שם מלא
שם מלא הינו שדה חובה
דוא"ל
שדה אימייל אינו תקין
נייד
שדה נייד הינו חובה
תוכן ההודעה
תוכן ההודעה הינו שדה חובה
הסכמה לדיוור